Vím přesně co chci
Bydlet Pronajímat
Místo
Max. cena
Jsem žena muž

Nejnovější nabídky bydlení

Luděk 5300 Kč 4+kk Muže či ženu Zadáno: 01.09.
Roztyly, Praha 4 Samostatný pokoj 777776022
email
Volné od: září
Podrobnosti: Nabízím podnájem velkého 18,3 m2 samostatného pokoje se zasklenou lodžií (3.p. možnost parkování kola), v bytě 4+kk pro jednu osobu (v bytě 4 osoby), u metra C-Roztyly. Pračka a lednička k dispozici, klid, soukromí. Základní nábytek - postel, stůl. Blízko metra a Krčského lesa (5 min pěšky). Cena 5300,- vč. poplatků a internetu. Návštěvy jsou možné, ale trvale bydlí v každém pokoj jeden člověk, což zaručuje všem klid a soukromí. Dva noční autobusy, fitcentrum, les. Volný ihned. 
pronájem 100 Kč 2+1 Pouze ženu Zadáno: 01.09.
Zlín Společný či samostatný 605138999
email
Volné od: září
Podrobnosti: Mladý podnikatel nabízí slečně, ženě momentálně nevyužitý kompletně nový byt 2+1 ve Zlíně a 2+kk ve Vsetíně k bydlení za výpomoc..P;) Krásné bydlení zdarma.. 
Barbora Valtrová 5500 Kč 3+kk Muže či ženu Zadáno: 01.09.
Praha Samostatný pokoj 734215476
email
Volné od: září
Podrobnosti: Nabízíme samostatný, neprůchozí, částečně vybavený pokoj v bytě 3+1+kk. S kaucí, upřednostňujeme dlouhodobý pronájem.K dispozici prostorný obývací pokoj s TV,kuchyň,koupelna atd. V dalších dvou pokojích se nachází mladá žena a mladý pár. Výborná dostupnost do centra (5.min chůze na metro C Chodov).V okolí bydliště (5 min chůze) se nachází OC Chodov, kunratický les, fitness, aquapark JM, autobusová zastávka Dědinova (noční spoj 511). Možnost nastěhování 7.září.FOTO:Vybavení pokoje patří nynějším nájemcům,po jejich vystěhování se pokoj kompletně vyklidí a dodáme základní vybavení. 

Aktuální zájemci o bydlení

Radoslav 5000 Kč nezáleží Muže či ženu Zadáno: 01.09.
Je mi jedno jaká to bude Praha jen prosím v blízkosti MHD. Samostatný pokoj Rupertxx@seznam.cz Volné od: září
Podrobnosti: Ahoj jsem Radoslav. Pocházím z Moravskoslezského kraje. Hledám bydlení v Praze. Je mi jedno jaká to bude Praha, jen prosím v blízkosti MHD. Jsem nekuřák. Žádné domácí mazlíčky nevlastním. Prosím pište jen vážní zájemci, rád bych se hned nastěhoval, pojedu z Ostravska a nechtěl bych vyhazovat peníze jen za cestu, ale chci bydlet. Chtěl bych podepsat nájemní smlouvu na měsíc a pokud bude vše ok klidně i dlouhodobě. Nejraději bych samostatný podkrovní pokoj v rodinném domku ale není podmínkou. Bez kauce prosím. Pokoj by měl být zařízený, a taky bych prosil o pračku, lednici a wifi net. Díky Radek 
Antonia 4000 Kč nezáleží Muže či ženu Zadáno: 01.09.
Brno Samostatný pokoj achoojka@seznam.cz Volné od: září
Podrobnosti: Sháním samostatný pokoj v Brně (střed, Královo pole, Veveří, Mendlák, Hybešova, Kampus, Nový Lískovec a okolí). Pokud možno ne se studenty každou noc pařící a nikdy nespící. Max do 4000 Kč se vším všudy. Zakladní vybavení jako sporák, lednička a wifi. Jsem mírná pracující studentka, 24 let, bez zvířat. Vyjímečná kuřačka v domacnosti zvyklá nikdy nekouřit. Prosím o fotky, všechny informace o ceně, vč vratných kaucí apod., stručný popis a kontakt. Bude-li se mi nabídka zamlouvat, ihned volám zpět. K nastěhování ihned ale i za měsíc. Nehoří to. Děkuji 
Ruda 6000 Kč nezáleží Muže či ženu Zadáno: 01.09.
okolí Prahy Samostatný pokoj udanek@centrum.cz Volné od: říjen
Podrobnosti: Náš plán je jednoduchý: Pronajmout si dům se zahradou v klidné lokalitě v dojezdové vzdálenosti zhruba 30 minut od Hlavního nádraží. Na zahradě budeme pak tvořit společně s přírodou, ve stylu permakultury (nutit do práce nikoho nebudeme ;). Hledáme jakékoliv nekonzumně smýšlející jedince - ženy, muže, ba dokonce i páry :) Zatím jsme dva. 


On-Line registrace  |  Všeobecné informace  |  Aktuální nabídka  |  Dobré tipy  |  Kontakt

© 2000-2005 EuroPair, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Publikování jakýchkoliv součástí webu povoleno pouze se souhlasem provozovatele.
Servis: Petr Pabouček -aka- BoUk